KERATYNOWE WYGŁADZENIE WŁOSÓW – 50%

Czym jest keratynowe wygładzenie włosów? Komfortem, który zyskujesz, jeśli masz niesforne, puszące się włosy.

Zabieg Keratynowego Wygładzania włosów możesz wykonać w naszym salonie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, z gwarancją najwyższej jakości i troski o Twoje włosy
Do 20.07.20202r. możesz wykonać ten zabieg w naszym salonie z 50% rabatem.

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Jeśli masz chwilę – przeczytaj informację poniżej dotyczące zabiegu.

Keratynowe prostowanie włosów, zwane także brazylijskim prostowaniem włosów (Brazylian Blow Out lub Brazilian Keratin Treatment), to metoda, która pozwala zachować wygładzone włosy na dłużej.

Zabieg polega na ich tymczasowym wyprostowaniu włosów za pomocą płynnej keratyny oraz prostownicy.
To właśnie użycie ,,żelazka” do włosów wywołuje kontrowersje wokół zabiegu, niepotrzebnie.

Możesz być spokojna, Twoje włosy nie ucierpią, wręcz zyskają – jeden warunek -zabieg musi zostać wykonany oryginalnymi kosmetykami, które opierają się na formułach pielęgnacyjnych. W naszym salonie używamy produktów najwyższej jakości – KERASILK CONTROL Goldwell.

Podczas zabiegu fryzjer nakłada na włosy preparat z keratyną, a następnie prostuje włosy prostownicą rozgrzaną do bardzo wysokiej temperatury, by związać produkt z włosiem. Podgrzewanie ma na celu uzupełnienie struktury włosa keratyną ‒ budulcem włosa. Dzięki temu na jakiś czas uzupełnione zostają ubytki w strukturze włosa, dlatego

Brazylijski zabieg keratynowego prostowania włosów ma za zadanie nie tylko je wygładzić, ale także wyeliminować ich elektryzowanie się, co daje efekt gładkich i lśniących włosów.

Potrzebujesz konsultacji – odwiedź naszych ekspertów w salonie.

Pamiętaj – jeśli miałaś wykonane rozjaśnianie włosów, powiedz o tym naszemu ekspertowi. To ważne, włosy rozjaśniane wymagają szczególnej ochrony i nie zawsze zakwalifikujemy je do zabiegu keratynowego wygładzania.

 

 

 

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *