Salon Akademii Sztuki Fryzjerskiej – Atelier Majer założony został przez dwie osoby: Rozum i Serce ASF czyli Anię Majer – Łabuś i Andrzeja Majer :) Razem stworzyli wyjątkowe miejsce w Opolu, w którym idea wysokiej jakości usług fryzjerskich łączy się z dbałością o komfort i relaks.

Salon Akademii Sztuki Fryzjerskiej A.A. Majer, znany wcześniej pod nazwą Atelier Majer, znajduje się w samym centrum Opola, tuż przy Ratuszu.

Główne zalety salonu to:

  • wysoka jakość świadczonych usług fryzjerskich – z racji tego, że ASF A.A. Majer to jedna z najlepszych szkół fryzjerskich w Polsce, ogromny nacisk kładziony jest na umiejętności techniczne zespołu pracującego w salonie. W naszym salonie jest prosta zasada – zanim fryzjer dotknie włosów Klientki, przechodzi szereg szkoleń oraz egzaminów praktycznych. Nad poziomem technicznym zespołu czuwa dyrektor artystyczny ASF – Andrzej Majer.
  • Total Beauty Concept – co oznacza, że dbamy nie tylko o wykonanie samej usługi fryzjerskiej na jak najwyższym poziomie ale również o wszystkie elementy towarzyszące takiej usłudze.
    W naszym salonie otrzymasz w ramach Twojej usługi : indywidualną diagnozę skóry głowy i włosów (po to, aby dobrać podczas Twojej wizyty kosmetyki i produkty na miarę potrzeb Twoich włosów), analizę geometrii twarzy oraz sylwetki (po to, aby dobrać strzyżenie i kolor w sposób, który uwydatni Twoje piękno), relaksacyjny masaż głowy, Aromaservice, Make -up Over Touch ( poprawa make – up po całości usługi ). Wszystkie dodatkowe elementy są bezpłatne w ramach usługi fryzjerskiej.
  • Zorientowanie w najnowszych trendach w modzie i fryzjerstwie – nasz zespół oprócz pracy w salonie, bierze udział w międzynarodowych pokazach fryzjerskich, pracuje na backstagach pokazów mody, przy sesjach do prasy etc. Zorientowanie w świecie mody w takim przypadku niezbędne. Dzięki temu nasi fryzjerzy zaproponują Ci stylizacje zgodnie z najnowszymi trendami.
  • Dbałość o strefę relaksu i komfortu dla Klientów – wnętrze salonu zostało tak zaprojektowane, aby wszyscy nasi Klienci mogli w pełni zrelaksować się podczas wizyty w naszym salonie. Dodatkowo można u nas skorzystać z Beauty Rytuału.

 

Comments are closed.